News

جديترين خبرهاي دنياي املاك

سهم دلالان در افزایش قیمت اجاره‌ آپارتمان مبله در تهران

اجاره‌ آپارتمان مبله در تهران

سهم دلالان در افزایش قیمت اجاره‌ آپارتمان مبله در تهران

به نظر می رسد با توجه به قیمت هتل ها در کشور ما و بالاتر رفتن نرخ اقامت در سال های اخیر، اجاره‌ آپارتمان مبله در تهران و یا اجاره سوئیت مبله در تهران بیشتر مورد پسند و استقبال مردم و خانواده ها و مسافرین قرار بگیرد. چون معمولا قیمت اقامت آن با قیمت اقامت هتل قابل مقایسه نیست و خیلی کمتر است. علاوه بر آن اگر چند خانوار هستید و قصد اجاره‌ آپارتمان مبله در تهران و یا اجاره‌ سوئیت مبله در تهران را دارید هزینه ها بین تعداد خانوار سرشکن خواهد شد و بیش از پیش به نفع جیب شما خواهد بود.

در سال های اخیر با افزایش تقاضای مسافران برای اجاره‌ آپارتمان مبله در تهران و یا اجاره سوئیت مبله در تهران، فرصت مناسبی برای دلالان ایجاد شده تا بتوانند از این بازار سود ببرند و این باعث افزایش قیمت اجاره‌ آپارتمان مبله در تهران و یا اجاره سوئیت مبله در تهران در فصل‌هایی که مسافرت به طرز چشم گیری افزایش می‌یابد شده است.

در پی استفاده دلالان از موقعیت و گرانی سرسام آور برای اجاره‌ آپارتمان مبله در تهران و یا اجاره سوئیت مبله در تهران بسیاری از مسافران را برآن داشت تا در حاشیه پارکها، تفرجگاهها و خیابانها در چادرهای مسافرتی بسر برند. که موجی از نابسامانی را در ساماندهی مسافران در تهران ایجاد کرده است.

متاسفانه نابسامانی در قیمت های اجاره‌ آپارتمان مبله در تهران به صورت نرخ گذاری روزانه در ایام تعطیل و پر مسافرت دیده می‌شود که نبود نظارت کافی مسئولین امر را تداعی می‌سازد.

شرکت ما در راستای کاهش و ثبات نرخ اجاره‌ آپارتمان مبله در تهران و راحتی و آسایش مسافرین عزیز همواره در تلاش است تا بتواند سهمی هر چند کوچک را در کوتاه کردن دست دلالان و کاهش رشد قارچ گونه و بدون نظارت نرخ ها در طی سال داشته باشد.اگر به سایت ما در فصول مختلف سال سر بزنید خواهید دید که افزایش قیمت به صورت میانگین بسیار کم بوده است. این نشان از  هدف ما در تلاش برای به ثبات رسیدن قیمت ها و کوتاه شدن دست دلالان و واسطه ها بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *