مشخصات ملك

آپارتمان مبله پارک وی کد۱۰۰ - پارک وی

  • 3
  • 2
  • 1
  • 4
  • 5

كد ملك : 100

آماده اجاره 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
97 مترمربع2 اتاق خواب2 حمام2 پاركينگ  Add to Favorites Print

توضیحات بیشتر….

آپارتمان مبله پارک وی کد۱۰۰

مجموعه آپارتمانهای مبله  در شمال تهران, پایتخت بزرگ و زیبای ایران زمین واقع گردیده .  با دارا بودن واحدهای ۹۷ متری ۲ خوابـه و ۷۰ متری یک خوابه مجهـز شده با بهترین و لوکس ترین ملزومات زندگی درمکانی آرام و بدور ازهیاهوی پایتخت با گرمترین خوش آمد گـــویی آماده پذیرایی میهمانان گرامی از اقصی نقاط  میباشد.

فاصله  تا فرودگاه پــروازهای داخلی مهـرآباد حدود ۳۰ دقیقه و تا فرودگـاه بین المللی امام خمینی حدود یـک ساعـت با خودرو میـباشد.

با دسترسی آسان به اصلی ترین بزرگراههای شهری و مراکز مهم تجاری یک موقعیت استثنایی را جـهت انجام امـور مختـلف در تهران بزرگ برایتان فراهم میکند . بطور مثال نزدیکی به ایستگاه خط اصلی مسیر اتوبوس تندرو تهران برای ورود به محدوده مرکزی شهر و همچنین ایستگاه مترو میرداماد که بواسطه استفاده از خطوط مترو میتوانید به دور ترین نقاط تهران با کمترین زمان و هزینه دسترسی داشته باشید.

پارک ملت بزرگترین تفرجگاه در شمال تهران میزبان خانواده ها ورزشکاران و سالخـــوردگان خصوصا در ساعات اولیه بامداد جهت ورزش و نرمش های گروهی در تمام فصول سال بوده که فـــقط با ۱۰ دقیقه پـیاده روی در طــولانی ترین و زیبــا ترین پـــیاده راه و خیابان در خاورمیانه میتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

برج سایه مقابل درب اصلی پارک ملت مرکز اصلی خدمات مسافرت و محل استقرار دفاتر شرکتهای هواپیمایی خارجی و همچنین دفاتر صرافی متعدد بوده که مرتفع کننده نیازهای میهمانان ومسافرین عزیز میباشد.

تنوع در طعمها یکی از جاذبه های بی بدیل ایران است . شما قادرید مجموعه ای از بهترین و با کیفیت ترین رستوران ها را در نـــــزدیکی ان بیابید . فقط کافیست وارد خیابان ولیعصـــر شوید , انواع رستورانهــای ایرانی و فرنگی و فست فـود همـچنین فروشگاههای عرضه آجـیل و خشکبار ناب ایرانی در چند قدمی شما قرار دارند.

آرامش و سکوت در هنگام خواب و استراحت یکی از فاکتورهای اصلی بازیابی انرژی از دست رفته بدن در طول روز میباشد . محیط آرامش بخش به همراه امکانات و وسایل مدرن در آن , را به یکی از اقامتگاه های بینظیر جهت آسایش هر چه بیشتر مبدل نموده است.

دسترسی به اینترنت پـرسرعت . مجهـز بودن واحد ها به صندوقچـه ایمن دیجیتال و استقـرار دوربیـنهای مدار بستـه درفـضاهای عــمومی ساختمان احساس آسایش و امنیت هر چه بیشتر ساکنین محترم را بهمراه دارد.

آپارتمانی با احساس یک منزل شخصی , مناسب جهت اقامت از یک هفته تا شش ماه با مناسب ترین قیمت…

 

 

ملك در نقشه

املاك مشابه